KLINIKA

z Urszulą Plisak

Zapraszamy na klinikę jeździecką z utytułowaną zawodniczką westernowych konkurencji technicznych – Urszulą Plisak.
Możliwość wzięcia udziału zarówno z koniem jak i jako słuchacz.

DOSTĘPNE TERMINY

17 lutego 2024

18 lutego 2024

Koszt: 350 zł
para jeździec+ koń

Słuchacz:
100 zł - 1 dzień
150 zł - 2 dni

URSZULA PLISAK

Ula to trenerka z wieloletnim doświadczeniem na co dzień pracująca z końmi na każdym poziomie wyszkolenia (od zajazdki po starty w zawodach międzynarodowych).
Z końmi pracuje w zgodzie z biomechaniką ruchu dążąc do subtelności i precyzji.
W ostatnich latach wielokrotna Mistrzyni Polski w konkurencjach technicznych, osiągająca wysokie punktacje z przejazdów swoich oraz swoich podopiecznych (Trail, Ranch Riding, Western Horsemanship, Showmanship at halter). Ma na swoim koncie również osiągnięcia na arenie zagranicznej (pierwsze miejsca na Międzynarodowych Mistrzostwach Czech w 2023). Jej wychowankowie zdobywają liczne tytuły Mistrzostw Polski.
W treningu skupia się na mocnych podstawach i ogólnym rozwoju konia oraz jeźdźca przechodząc przez szereg ćwiczeń gimnastycznych pomagających w lepszym porozumieniu między jeźdźcem a koniem. Zapewnia indywidualne podejście do każdej pary dobierając odpowiednie ćwiczenia do poziomu treningu. Regularnie szkoli się u najlepszych trenerów, zajmujących czołowe miejsca na arenie Europejskiej i Światowej. Swoje życie poświęciła rozwojowi i doskonaleniu umiejętności wzbogacając zasób ćwiczeń i doświadczeń.
Jest też przede wszystkim pasjonatką i entuzjastką spędzania czasu z końmi- pracuje z końmi z ziemi oraz w terenie, regularnie jeździ na rajdy konne, rozwiązuje także problemy behawioralne koni i ma doświadczenie w treningu fizjoterapeutycznym prowadzącym do polepszenia funkcjonalności koni z bólami pleców.

Do wyboru dla uczestników 2 treningi dziennie po 30 min (lub w parach godzinne) LUB jeden trening godzinny indywidualny. Forma zostanie ustalona z uczestnikami przed szkoleniem.

Na klinikę zapraszamy jeźdźców na każdym poziomie. Podczas szkolenia Ula odpowie na nurtujące Was pytania oraz zaproponuje ćwiczenia, które pomogą Wam rozwiązać problemy treningowe z jakimi się borykacie (zarówno na poziomie sportowym jak i rekreacyjnym). Zapraszamy też jeźdźców klasycznych- Ula trenowała wiele lat ujeżdżenie, a w swoim aktualnym treningu korzysta z ćwiczeń gimnastycznych pomagających także w jeździe klasycznej.”

ZAPRASZAMY

I CZEKAMY

NA CIEBIE

ZAPISY:
tel. 793 340 077